WIELKIE ZMIANY W JM KS WIECZYSTA !!!

Pragnę Wszystkich poinformować, iż w dniu 2014-08-20 zakończono finalizację transferów 8 zawodników Juniorów Młodszych KS Wieczysta do Hutnika Nowa Huta.

W nowym sezonie w Wieczystej już nie zagrają:
Jakub Tracz, Łukasz Kędziora, Szymon Pojedyniec, Borys Słuszniak, Marcel Kulisa, Dawid Jazgar,
Szymon Dubiel oraz Grzegorz Antolak, którzy będą reprezentować barwy klubu z Nowej Huty. Wierzę, że zawsze będą mieć w pamięci spędzone lata przy Chałupnika.

Trenerem drużyny Juniorów Młodszych, w której będą występować w/w zawodnicy jest Pan Marek Bojko, który również w Wieczystej prowadził drużynę Juniorów Młodszych.

Wszystkim zawodnikom i Trenerowi dziękujemy za dotychczasowe występy w Wieczystej, w której osiągnęli w ciągu kilku, a niektórzy kilkunastu lat sporo sukcesów, o których można by pisać i życzymy powodzenia w dalszej karierze !

Z powyższych względów Ja również przechodzę do Hutnika Nowa Huta, a co za tym idzie bieżąca strona stanie się archiwum dla Wszystkich sympatyków i zawodników z roczników 1997 - 1998 - 1999.

Osobiście bardzo dziękuję wszystkim Zawodnikom oraz ich Rodzicom i Opiekunom, z którymi miałem przyjemność współtworzyć tę grupę, spotykać się i wspólnie troszczyć o Nasze pociechy przez te wszystkie lata.

Wielkie dzięki Panu Wojciechowi Traczowi za ogromny wkład w drużynę.

Tych, którzy chcą śledzić dalszą karierę powyższych zawodników z Wieczystej oraz Trenera Marka Bojko zapraszam na stronę poświęconą Juniorom Młodszym Hutnika Nowa Huta: http://hutnik98.futbolowo.pl/